Arabalı Yatak Üretimi

Arabalı yatak mobilyaları, özellikle son yıllarda, gençler ve çocuklar tarafından ülkemizde de yoğun şekilde tercih edilmektedir. Genç ve çocukların, odalarını süsleyen arabalık yatak mobilyaları, evlere ve odalara güzel bir görünüm katmaktadır. Fantastic Mobilya firmamız, 2010 senesinden bu yana, mobilya sektöründe faaliyet göstermektedir. Ürünlerini kendi fabrikasında üreten firmamız, genç odaları ve arabalı yatak mobilyalar üretmektedir.

Bursa Arabalı Yatak

Firmamız, sanayi ve nüfuz yoğunluğu bakımından, Türkiye’nin büyük şehirleri arasında yer alan Bursa şehrinde arabalı yatak üretimini gerçekleştirmektedir. Arabalı yatak üretiminde, en kaliteli üretim ekipmanları ile, solmayan, çizilmeyen malzemeler kullanmaktayız. Ayrıca uzman kadromuz ile üretimin her aşamasında bulunup, müşterilerimizin mağdur olmaması adına, son kontrollerini kusursuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Arabalı Yatak Satışı

Son senelerde oldukça tercih edilen arabalı yatak ürünlerini, arabalı yatak fiyatları en ucuz uygulaması ile, fabrikamızdan ve online satış mağazamız olan www.arabayatak.com sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

Arabalı yatak ürünlerinde, banka havalesi ve kredi kartı ile ödeme yaparak, ürünlerimizi satın alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartlarında taksit olanakları ile bütçenizi sarsmadan da alış verişinizi tamamlayabilirsiniz.